Tarihçe

Kurumsal

1973'den bugüne...

Firmamız, 1973 yılında İNTA İnşaat olarak çalışmalarına Bursa Organize Sanayi Bölgesi’nde sanayi inşaatları ile başlamıştır.

Yapmış olduğu sanayi yapıları inşaatlarında estetik ve ergonomik yapısıyla tercih edilen Çelik Konstrüksiyon imalatı da Firmamız bünyesinde gerçekleşmektedir.Bursa Organize Sanayi Bölgesi’nde mevcut 10 dönümü kapalı , 10 dönümü açık olmak üzere toplam 20 dönümlük alan içerisinde her türlü çelik yapı imalatına uygun, son teknoloji ve yeniliklerle donatılmış çelik
konstrüksiyon tesisimiz projeden, imalata ve montaja kadar hizmet vermektedir.

Her yenilikte kendini bir kez daha yenileyen ve ispatlayan Firmamız; gelişmiş teknoloji ve eğitimli kadrosu ile, Türkiye genelinde sayılı makine parkına sahip her türlü alt yapı çalışmasını kısa sürede tamamlayabilecek Hafriyat Grubu’na sahiptir.

Firmamıza ait tüm imalatlar TSE belgesine sahiptir.Ayrıca TSE ISO-EN 9001 Kalite Yönetim Sistemi, İSG-OHSAS TS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ve TSE K 118 Ön Dökümlü Betonarme Yapı Elemanları Kalite Yönetim Sistemi belgeleri mevcuttur.

Firmamız, kuruluşundan günümüze kadar yer aldığı inşaat sektörünün içinde, başarısını ve kalitesini, kendi içinde oluşturduğu, çalışma sistemi ve çalışma değerlerine borçludur.

Kaliteli, güvenli ve çağa yakışan yapıların sırrı bu adreste…