SintaProje

Hizmetler

Doğru Proje, Doğru Ortaklık

Projelendirme aşamasında gösterilecek özen sonra ki aşamalarda da sağlıklı bir imalat ve montajın anahtarıdır.

Sinta A.Ş. tarafından hazırlanan projeler imalata ve montaja uygunluğu en ince ayrıntısına kadar kontrol edilerek imalata hazır hale getirilmektedir. Tüm sistemi cıvatalı olarak tasarlanmış, detaylandırılmış imalatlar ile yurt içi ve yurt dışı projeler gerçekleştirilmektedir. İmalata alınan bütün malzemeler kumlama makinesinde kumlanarak temizlenir, epoksi shoprimer astar ile boyanıp imalata alınır. En kaliteli ve en güvenilir boyalar ile standartlarına uygun şekilde boya yapılmaktadır. Boya kalitesi ne kadar iyi olursa olsun yüzey temizliği iyi yapılmamış bir boyama işlemi uzun ömürlü olamaz. Çelik malzemelerin yüzey temizliği ; hız kontrollü CNC otomatik kumlama makinesinde istenilen standartlarda son teknoloji ile yapılır. Bu işlem SA 2 ½ temizlik yüzeyi sağlar. Kumlanmış çelik malzemede çok kısa sürede tekrardan dış hava şartlarından etkilenerek nemlenme, paslanma vb. başlar. Bu yüzden kumlanmış malzeme 2 saat içerisinde shoprimer epoksi ön imalat astarı ile boyanır ve imalata alınır. Toz altı kaynak makinesi ile yapma kiriş imalatı. Ulaşabilecek en yüksek kalitede imalat hedeflenmiştir

CNC delik delme makinesi ile çok hızlı ve hatasız son derece kaliteli imalatlar yapılmaktadır. Cıvatalı birleşime göre tasarlanıp çözümlenen projelerle şantiye ortamında minimum kaynak yapılmakta, imalatı fabrika ortamında olduğundan daha kontrol edilebilir, imalat kalitesi daha yüksek olmaktadır.

İmalata alınan bütün malzemeler ayrıca kaynak işlemi bitip boyamaya alınacak bütün çelikler sektör standartlarının çok üstünde bir bant sistemi ile doğrultma preslerinde doğrultulmakta, malzemelerdeki eğrilikler düzeltilmektedir.

Sinta Çelik Konstrüksiyon en karışık projelerde imalat ve montaj yapabilecek personel ve makine parkuru ile çözümler üretmektedir.