SintaBeton

Hizmetler

Kalite Harcımızda Var

Firmamız 1984 yılında Bursa'da ilk kez hazır beton santralini kurmuş ve faaliyete geçirmiştir.

Başlangıçta 10 transmikser, 1 beton pompası ve 1 santralle çalışmaya başlayan tesisimizin kuruluş amacı; öncelikle taahhüt ettiğimiz işlerde sürat ve kaliteyi arttırmak için hazır beton kullanmak idi.

Daha sonra Bursa'da hazır beton için bir talep yoğunluğu yaşanmış 1986 yılından itibaren mikser, beton pompası ve kurulu santral sayımız hızla arttırılarak bugünlere gelinmiştir. Halihazırda biri 55 m3/st, ikisi 120 m3/st olmak üzere bilgisayarlı otomatik beton santralleri, 8 adet çeşitli büyüklükte (60 m3/st ve 80 m3/st) beton pompası, 38 adet 6 ile 9 m3 lük taşıma kapasitelerinde mikser ve ihityaç duyulan diğer iş makinaları ve damperli kamyonlarla hizmete devam edilmekte olup, yıllık üretim kapasitesi 840.000 m3tür.

Hazır betonlar TSE normlarına göre üretilmekte olup döküm sahalarında gerekli numuneler alınarak modern aletlerle donatılmış, hazır beton laboratuvarlarımızda test edilmektedir. Çıkan test sonuçları ise anında çalıştığımız müşterilerimize ulaştırılmaktadır. Böylece hazır betonun hazırlanışından döküm aşamasına ve dökümünden sonraki bakım aşamasına kadar tüm safhalarda kalite kontrolü yapılabilmektedir.